Pondelok, 23. september 2019
Oblačno  11,5 °C
Mimoriadne správy

Náhodný okoloidúci našiel na brehu Vltavy telo robotníka, ktorý pri práci spadol do kanalizácie

 Webnoviny  21. máj 2019  31
Náhodný okoloidúci našiel na brehu Vltavy telo robotníka, ktorý pri práci spadol do kanalizácie

PRAHA 21. mája (WebNoviny.sk) - V Prahe našli telo robotníka, ktorý v apríli pri práci na hoteli spadol s kolegom do kanalizácie. Zosnulého muža v pondelok našiel na brehu rieky Vltava v mestskej časti Praha 6 náhodný okoloidúci.

Ako informuje spravodajský portál iDnes.cz, na miesto prišli koroner, kriminalisti aj príslušníci riečnej polície, ktorí ho vytiahli. Identitu muža potvrdil hovorca polície Jan Rybanský.

"Budeme zisťovať, ako k tej udalosti došlo a okrem iného sa budeme zaoberať tým, či neboli porušené predpisy bezpečnosti práce," povedal hovorca.

Robotníci spadli do kanalizácie koncom minulého mesiaca. V ten deň veľmi pršalo a muža odniesla voda. Jeho kolegu sa podarilo zachrániť. Po mužovi pátrali v okolitej kanalizácii, čo komplikoval silný prúd vody, i na brehoch Vltavy od oblasti známej ako Podbaba až po obec Klecany.

Viac k témam: robotník
Zdroj: Webnoviny.sk - Náhodný okoloidúci našiel na brehu Vltavy telo robotníka, ktorý pri práci spadol do kanalizácie © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.