Pondelok, 16. jún 2025

Mimoriadne správy
Na Putina boli údajne spáchané neúspešné atentáty, druhý približne pred dvomi mesiacmi

23.5.2022 (Webnoviny.sk) - Na ruského prezidenta Vladimira Putina bol v začiatkoch vojny na Ukrajine spáchaný atentát. Referuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na šéfa ukrajinskej vojenskej spravodajskej služby Kyryla Budanova.
Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt
Nedávno sa podľa neho uskutočnil druhý pokus o zlikvidovanie Putina. „Je to neverejná informácia. Absolútne neúspešný pokus, ale naozaj sa uskutočnil. Bolo to asi pred dvoma mesiacmi," citoval spomenutý web útržok z rozhovoru s Budanovom, ktorý by mali čoskoro zverejniť.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)
Viac k témam: Atentát, rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk - Na Putina boli údajne spáchané neúspešné atentáty, druhý približne pred dvomi mesiacmi © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.