Piatok, 22. október 2021
Slnečno  10,7 °C
Mimoriadne správy

Na maďarských hraniciach sa môžu tvoriť kolóny, domáca polícia na to upozorňuje aj na interaktívnej mape

 Webnoviny  17. júl 2021  99
Na maďarských hraniciach sa môžu tvoriť kolóny, domáca polícia na to upozorňuje aj na interaktívnej mape

17.7.2021 (Webnoviny.sk) - Maďarsko pravidelne informuje cestujúcu verejnosť o čakacích lehotách na jednotlivých hraničných priechodoch. Robí tak prostredníctvom webovej stránky maďarskej polície. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o tom informuje na svojej webovej stránke.

Na interaktívnej mape maďarskej polície sú vyznačené všetky hraničné priechody, na ktorých sa čaká viac ako 15 minút. Pri jednotlivých priechodoch sa dajú nájsť aj informácie o tom, kedy sú otvorené. Informácie sú dostupné v maďarskej aj anglickej verzii.

Slovenský rezort diplomacie pri cestovaní do Maďarska odporúča mať všetky platné doklady a potvrdenia, ktoré sú v čase pandémie potrebné. Týka sa to najmä maloletých detí.

Mapa je k dispozícii na tejto adrese.

Viac k témam: dopravné obmedzenia, hraničné priechody, maďarská polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Na maďarských hraniciach sa môžu tvoriť kolóny, domáca polícia na to upozorňuje aj na interaktívnej mape © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.