Piatok, 7. august 2020
Slnečno  24,7 °C
Mimoriadne správy

Muž pod vplyvom alkoholu a drog po konflikte narazil autom do skupiny šiestich ľudí

 Webnoviny  22. december 2019  59
Muž pod vplyvom alkoholu a drog po konflikte narazil autom do skupiny šiestich ľudí

22.12.2019 (Webnoviny.sk) - Policajti v českom Děčínsku zadržali v noci na nedeľu muža pod vplyvom alkoholu a drog, ktorý po predchádzajúcom konflikte narazil autom do skupiny šiestich ľudí. Informuje o tom spravodajský portál iDNES.cz s tým, že jedného človeka s ľahkými zraneniami previezli do nemocnice.

"Po polnoci v obci na Děčínsku muž stredného veku po predchádzajúcich nezhodách údajne narazil do skupiny šiestich osôb," povedala pre iDNES.cz krajská policajná hovorkyňa Alena Bartošová.

Policajti po incidente podrobili šoféra dychovej skúške na alkohol aj testu na drogy, pričom obe skúšky boli pozitívne."Muža sme zadržali a v súčasnosti sa konajú výsluchy. Zatiaľ nebola stanovená trestnoprávna kvalifikácia," dodala Bartošová.

Viac k témam: alkohol, drogy
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž pod vplyvom alkoholu a drog po konflikte narazil autom do skupiny šiestich ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.