Streda, 12. august 2020
Jasno  16,7 °C
Mimoriadne správy

Muž počas letu napadol letušku aj policajtov, jednému z nich zlomil štyri rebrá

 Webnoviny  13. január 2020  45
Muž počas letu napadol letušku aj policajtov, jednému z nich zlomil štyri rebrá

13.1.2020 (Webnoviny.sk) - Americká polícia zatkla a obvinila muža, ktorý počas letu z Washingtonu do Newarku pribehol k dverám kokpitu, začal na ne búchať a napadol letušku, ktorá sa ho snažila upokojiť. Napokon zasiahli ďalší cestujúci a situáciu dostali pod kontrolu.

Lietadlo pristálo v Newarku, kde 28-ročný Matthew Dingley z New Yorku napadol policajtov, pričom niektorí z nich spadli na schodoch vedúcich k lietadlu.

Zranenia utrpelo šesť policajtov, jeden z nich, ktorého spolu s letuškou hospitalizovali, má zlomené štyri rebrá. Dingleyho nakoniec zadržali a obvinili. V súčasnosti sa nachádza vo väzbe. Motív jeho konania zatiaľ nie je známy.

Viac k témam: americká polícia, letuška, napadnutie
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž počas letu napadol letušku aj policajtov, jednému z nich zlomil štyri rebrá © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.