Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
Mierovú dohodu s Ukrajinou by podporilo 65 percent Rusov, takmer rovnaké percento by však Putinovi schválilo nový útok
9.8.2022 (Webnoviny.sk) - Mierovú dohodu s Ukrajinou by podporilo 65 percent Rusov, ak by ju prezident Vladimir Putin navrhol. Vyplýva to z prieskumu ruskej súkromnej sociologickej agentúry Russian Field.
Viac o téme: Vojna na Ukrajine
Prieskum však zároveň ukázal, že 60 percent oslovených Rusov by schválilo rozhodnutie Putina podniknúť nový útok na Kyjev. Informuje o tom portál news.sky.com.
Z prieskumu ďalej vyplýva, že 59 percent Rusov si myslí, že takzvaná vojenská operácia trvá už príliš dlho, ale 28 percent si to nemyslí. Zhruba 30 percent respondentov očakáva, že vojna bude trvať ďalší rok.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)
Viac k témam: Mierová dohoda, Prieskum, rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk - Mierovú dohodu s Ukrajinou by podporilo 65 percent Rusov, takmer rovnaké percento by však Putinovi schválilo nový útok © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Horské strediská sú pripravené na zimnú sezónu, do rozvoja investovali desiatky miliónov eur
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Ministerstvo cestovného ruchu a športu je pre Huliaka zlatá baňa, Demokrati upozorňujú na nadštandardné odmeny – VIDEO