Nedeľa, 16. máj 2021
Oblačno  7 °C
Mimoriadne správy

Manželka policajta sa zabuchla v jeho služobnom aute, vysoké teploty sa jej stali osudnými

 Webnoviny  25. august 2020  150
Manželka policajta sa zabuchla v jeho služobnom aute, vysoké teploty sa jej stali osudnými

25.8.2020 (Webnoviny.sk) - Manželka floridského policajta zomrela na zadnom sedadle jeho služobného auta, kde uviazla vo vysokých teplotách na niekoľko hodín. Podľa vyšetrovateľov bola smrť 56-ročnej Clary Paulino "nehoda".

Jej o dva roky starší manžel Aristides Paulino v piatok spal v ich dome v Miami Shores po nočnej službe.

Žena údajne chcela na zadnom sedadle označeného policajného SUV "niečo nájsť", no zabuchli sa jej dvere, ktoré sa dajú otvoriť len zvonka. Prednú a zadnú časť vozidla predeľujú mreže, ktoré sú aj na oknách.

Žena uviazla v aute na približne štyri hodiny, pričom teploty dosahovali 32 stupňov Celzia. Našli ju členovia rodiny. Vyšetrovateľ neuviedol, čo obeť hľadala v aute.

Suseda Daphne Stewart pre WSVN povedala, že vidieť ženu v aute jej manžela nebolo nič neobvyklé. "Myslím si, že by nikomu nikdy nenapadlo, že by sa takéto niečo mohlo stať," dodala.

Viac k témam: tragédia
Zdroj: Webnoviny.sk - Manželka policajta sa zabuchla v jeho služobnom aute, vysoké teploty sa jej stali osudnými © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.