Sobota, 20. júl 2024
Zamračené  22 °C
Mimoriadne správy

Kyjev vykonáva opatrenia na zaistenie bezpečnosti, predpokladá vstup ruských sabotérov do mesta

 Webnoviny  28. marec 2024  144  
Kyjev vykonáva opatrenia na zaistenie bezpečnosti, predpokladá vstup ruských sabotérov do mesta

28.3.2024 (SITA.sk) - Sériu krokov na zaistenie bezpečnosti ukrajinského hlavného mesta schválila Rada obrany Kyjeva pre možnosť zvýšeného počtu ruských raketových útokov na civilné ciele.

Okrem toho šéf vojenskej administratívy Kyjeva Serhij Popko povedal, že ruské sabotážne a prieskumné skupiny sa môžu pokúsiť preniknúť do mesta. Informuje o to web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na UkrajineŽiadam obyvateľov Kyjeva, aby zachovali pokoj a neprepadávali panike. Vykonávame preventívne opatrenia, aby sme zabezpečili dobrú ochranu Kyjeva a jeho obyvateľov. Dodržiavajte bezpečnostné pravidlá a neignorujte varovania pred leteckými náletmi," dodal Popko.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v marci 2024 (fotografie)

Viac k témam: ruské útoky, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk - Kyjev vykonáva opatrenia na zaistenie bezpečnosti, predpokladá vstup ruských sabotérov do mesta © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.