Nedeľa, 14. december 2025
Mimoriadne správy
- Ukrajina obvinila Rusko z útoku dronom na tureckú nákladnú loď prevážajúcu slnečnicový olej
- Lukašenko prepustil viac ako 100 politických väzňov vrátane nositeľa Nobelovej ceny Alesa Biaľackého
- Dvaja ľudia v Saratove zahynuli pri ukrajinskom útoku dronmi, Rusi odpovedali Kinžalmi
- Nemecko pošle skupinu vojakov do Poľska, obavy z ruských hrozieb narastajú
- Tisíce Rumunov protestovalo proti korupcii v justícii, nepokoj vyvolala investigatívna reportáž
14.5.2022 (Webnoviny.sk) - Najmenej 27 ľudí zomrelo a niekoľko ďalších bolo zranených pri požiari, ktorý v piatok večer vypukol v štvorposchodovej komerčnej budove v indickom hlavnom meste.
Tlačová agentúra Press Trust of India uviedla, že popáleniny utrpelo dvanásť ľudí a 50 osôb z budovy evakuovali. Príčina požiaru nebola hneď jasná. Indický premiér Naréndra Módí uviedol, že strata životov ho veľmi zarmútila.
Viac k témam: Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Komerčnú budovu v Indii pohltil požiar, vyžiadal si viac ako 20 mŕtvych © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch