Streda, 29. január 2020
Jasno  -0,6 °C
Mimoriadne správy

Dánsky golfista Olesen v Anglicku čelí obvineniu zo sexuálneho násilia v opilosti v lietadle

 Webnoviny  21. august 2019  74
Dánsky golfista Olesen v Anglicku čelí obvineniu zo sexuálneho násilia v opilosti v lietadle

21.8.2019 (Webnoviny.sk) - Dánsky golfista Thorbjorn Olesen bude čeliť súdnemu procesu, keďže bol obvinený zo sexuálneho útoku a násilia v opilosti v lietadle. Dvadsaťdeväťročný Olesen v stredu počas krátkej výpovede na súde v Uxbridge západne od Londýna naznačil, že si nie je vedomý priestupku.

Rebríčkovo 65. najlepší golfista sveta a člen víťazného tímu Európy v Ryder Cupe 2019 bol zatknutý 29. júla po návrate do Londýna z majstrovstiev sveta v Tennessee.

Olesen pred súdom tvrdil, že je nevinný a prepustili ho na kauciu. Ďalšie pojednávanie ho však čaká 18. septembra v Isleworthe. Až do vyriešenia prípadu sa Olesen nesmie zúčastňovať podujatí Európskej tour.

Viac k témam: alkohol, golf, lietadlo, Ryder Cup, sexuálne násilie
Zdroj: Webnoviny.sk - Dánsky golfista Olesen v Anglicku čelí obvineniu zo sexuálneho násilia v opilosti v lietadle © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.