Nedeľa, 29. november 2020
Polojasno  -2,7 °C
Mimoriadne správy

Brit sa otrávil cuketou z vlastnej záhrady, opísal dlhotrvajúce chvíle hrôzy

 Webnoviny  23. august 2020  81
Brit sa otrávil cuketou z vlastnej záhrady, opísal dlhotrvajúce chvíle hrôzy

23.8.2020 (Webnoviny.sk) - Britský záhradkár v dôchodku utrpel vážnu otravu jedlom po konzumácii cukety, ktorú sám vypestoval. Dôvodom boli otrávené semienka. "Nedokážem opísať, ako to chutilo. Bolo to hrozné. Akoby si satan rozložil stan na mojom jazyku. Moje pery doslova horeli," povedal 67-ročný Michael Andrews, ktorý žije vo Wetwangu vo východnom Yoskshire.

Muž pri opise svojich ťažkostí uviedol, že sa cítil veľmi zle. Chvíľami sa veľmi potil a miestami mal zimnicu. Okrem toho mal hnačku a bol tiež veľmi ospalý.

Tvrdí, že prespal dva dni a dovedna schudol 4,5 kg. Po niekoľkých dňoch nevoľnosti a neschopnosti zbaviť sa kyslej pachuti v ústach požiadal o lekársku pomoc. V nemocnici mu nariadili čo najviac oddychovať a konzumovať iba vodu a banány.

Viac k témam: cuketa, otrava, otrava jedlom
Zdroj: Webnoviny.sk - Brit sa otrávil cuketou z vlastnej záhrady, opísal dlhotrvajúce chvíle hrôzy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.