Piatok, 7. august 2020
Slnečno  24,7 °C
Mimoriadne správy

Bradatý David vylúpil banku, rozhadzoval peniaze a všetkým želal veselé Vianoce

 Webnoviny  25. december 2019  67
Bradatý David vylúpil banku, rozhadzoval peniaze a všetkým želal veselé Vianoce

25.12.2019 (Webnoviny.sk) - Veselé Vianoce, kričal v americkom meste Colorado Springs starší bradatý muž na okoloidúcich a rozhadzoval im peniaze. Nebol to však žiaden „Santa“, ale lupič, ktorý takto naložil s korisťou z neďalekej banky.

Podľa spravodajského portálu BBC sa netradičná lúpež stala v pondelok pred Vianocami. „Vykradol banku, vyšiel von a začal rozhadzovať peniaze,“ povedal pre coloradskú spravodajskú reláciu 11 News svedok incidentu Dion Pascale, podľa ktorého muž zároveň všetkým želal veselé Vianoce.

Potom vraj šiel k neďalekej kaviarni, sadol si pred ňu a čakal, kým ho prídu zadržať. Polícia podozrivého identifikovala ako 65-ročného Davida Waynea Olivera. Okoloidúci údajne peniaze pozbierali a vrátili do banky.

Viac k témam: banková lúpež, lúpež
Zdroj: Webnoviny.sk - Bradatý David vylúpil banku, rozhadzoval peniaze a všetkým želal veselé Vianoce © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.