Pondelok, 18. január 2021
Zamračené  -8,2 °C
Mimoriadne správy

Aplikácie Facebooku hlásili masívne výpadky, postihli najmä užívateľov v Európe

 Webnoviny  10. december 2020  62
Aplikácie Facebooku hlásili masívne výpadky, postihli najmä užívateľov v Európe

10.12.2020 (Webnoviny.sk) - Služby Instagram a Facebook Messenger, obe patriace pod sociálnu sieť Facebook, zaznamenali vo štvrtok 10. decembra výpadky. Informuje o tom portál Mashable.

Používatelia Facebook Messenger hlásia, že im neprichádzajú a neodchádzajú nové správy a podobné problémy s priamymi správami majú aj používatelia Instagramu.

Downdetector, patriaci J2 Global - materskej spoločnosti portálu Mashable, ukazuje, že počet hlásení problémov sa náhle zvýšil okolo 10:30 stredoeurópskeho času.

"Sme si vedomí, že niektorí ľudia majú problémy s posielaním správ cez Messenger, Instagram a Workplace Chat," reagoval hovorca Facebooku na e-mailové otázky portálu Mashable s tým, že pracujú na tom, aby sa všetko čo najskôr vrátilo do normálu. Problémy pritom podľa Mashable zasiahli najmä používateľov v Európe.

Viac k témam: výpadok
Zdroj: Webnoviny.sk - Aplikácie Facebooku hlásili masívne výpadky, postihli najmä užívateľov v Európe © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.