Nedeľa, 29. september 2024

Webnoviny  25. február 2017  377

Torpedo Nižnij Novgorod znížilo v sérii s Dinamom Moskva na 1:2 na zápasy.

MOSKVA 25. februára (WebNoviny.sk) - Hráči SKA Petrohrad uspeli v sobotňajšom treťom dueli proti tímu Viťaz Podoľsk 6:2 a v štvrťfinálovej sérii play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 2016/2017 vedú 3:0 na zápasy. Zhodne na 3:0 zvýšil Lokomotiv Jaroslavľ vedenie v sérii proti Dinamu Minsk, keď v sobotu triumfoval na na jeho ľade 5:1.

Hokejisti CSKA Moskva v Helsinkách vydreli víťazstvo 4:3 po predĺžení, v sérii vedú takisto 3:0. Dinamo Moskva zaváhalo na ľade Torpeda Nižnij Novgorod. Za domácich v predposlednej minúte riadneho hracieho času vyrovnal John Norman na 3:3 a v 6. min predĺženia rozhodol o víťazstve Torpeda Brandon McMillan. Dinamo vedie v sérii 2:1.

Výsledky sobotňajších stretnutí play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 2016/2017:

ZÁPADNÁ KONFERENCIA - štvrťfinále - tretie zápasy (hrá sa na štyri víťazstvá)

Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavľ 1:5 (0:3, 0:1, 1:1) - stav série 0:3
Góly: 52. Lisovec - 19. a 55. Nakládal, 9. S. Kronwall, 20. Talbot, 37. Polunin

Jokerit Helsinki - CSKA Moskva 3:4 po predĺžení (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1) - stav série 0:3
Góly: 32. B. O'Neill, 44. Huhtala, 55. Lajunen - 16. Da Costa, 23. Mamin, 45. A. Popov, 64. Muršak

Torpedo Nižnij Novgorod - Dinamo Moskva 4:3 po predĺžení (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0) - stav série 1:2
Góly: 23. a 59. Norman, 21. Daugaviňš, 66. McMillan - 27. Podšenďalov, 33. A. Tereščenko, 52. I. Nikulin

Viťaz Podoľsk - SKA Petrohrad 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) - stav série 0:3
Góly: 34. A. Nikulin, 53. Kopejkin - 11. Hersley, 23. Ketov, 36. Rukavišnikov, 38. Gusev, 43. Daciuk, 60. Kovaľčuk

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.