Utorok, 28. máj 2024

Súboj posledných tímov Fortuna ligy skončil nerozhodne, Prešov aj Senica strelili iba gól

Webnoviny  16. marec 2018  186

POPRAD 16. marca (WebNoviny.sk) - Súboj posledných dvoch tímov slovenskej futbalovej Fortuna ligy medzi Prešovom a Senicou sa skončil nerozhodným výsledkom 1:1.

V piatkovom stretnutí 2. kola skupiny o udržanie boli bližšie k trom bodom Prešovčania, keď v 52. minúte otvoril skóre chorvátsky legionár Nikola Gatarič. Desať minút pred koncom duelu vyrovnal striedajúci Francúz Lynel Kitambala. Záhoráci na poslednej priečke v ligovej tabuľke zaostávajú za Prešovom o bod. Tatran v tomto kalendárnom roku ešte nevyhral.

Fortuna liga 2017/2018

• skupina o udržanie - 2. kolo

FC Tatran Prešov - FK Senica 1:1 (0:0) - hralo sa v Poprade
Góly: 52. Gatarič - 80. Kitambala, ŽK: 77. Kitambala (Senica), rozhodovali: Smolák - M. Tomčík, Vorel, 160 divákov

Zostavy:
Prešov: P. Lukáč - Dzurík, Luberda (65. Přikryl), Maduka Udeh, Micherda - T. Sedlák - Petko, D. Keresteš, Katona (69. Streňo), Špyrka (89. Trapanovski) - Gatarič, P. Hošek
Senica: D. Holec - Podhorin, Práznovský, Ranko - J. Herrera (67. Kitambula), Krč, Cuadros (61. A. Kováč), Zezinho, Brašeň - Castaňeda (78. Šefčík), Vaščák

Viac k témam: Fortuna liga, futbal
Zdroj: Webnoviny.sk - Súboj posledných tímov Fortuna ligy skončil nerozhodne, Prešov aj Senica strelili iba gól © SITA Všetky práva vyhradené.