Streda, 29. máj 2024
Mimoriadne správy

Po zápase Slovana chcel fanúšik napadnúť rozhodcu, iný muž postriekal ľudí hasiacim prístrojom (video)

 Webnoviny  13. júl 2023  129  
Po zápase Slovana chcel fanúšik napadnúť rozhodcu, iný muž postriekal ľudí hasiacim prístrojom (video)

13.7.2023 (SITA.sk) - Policajti zadržali dvoch futbalových fanúšikov, ktorí sa po stredajšom zápase v Bratislave medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a FC Swift Hesper z Luxemburska dopustili výtržností.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, jeden z fanúšikov po skončení zápasu vbehol na hraciu plochu, kde sa pokúsil napadnúť rozhodcu. Policajti ho neskôr zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva.

Druhý fanúšik v rovnakom čase pri odchode z Národného futbalového štadióna ukradol hasiaci prístroj, ktorým postriekal ľudí blízko zastávky MHD na Bajkalskej ulici. Policajti aj tohto muža zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva v jednočinnom súbehu prečinu všeobecného ohrozenia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Chuligáni, Liga majstrov, Výtržnosti fanúšikov
Zdroj: SITA.sk - Po zápase Slovana chcel fanúšik napadnúť rozhodcu, iný muž postriekal ľudí hasiacim prístrojom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.