Štvrtok, 2. máj 2024

Futbalisti Spartaka Trnavy i Dunajskej Stredy uspeli v dohrávke Slovnaft Cupu

Webnoviny  26. september 2018  332

BRATISLAVA 26. septembra (WebNoviny.sk) - Futbalisti fortunaligových tímov Spartak Trnava a DAC Dunajská Streda uspeli v stredajších dohrávaných stretnutiach 3. kola slovenskej pohárovej súťaže s názvom Slovnaft Cup 2018/2019 a postúpili.

Odporúčame:
Futbalisti Nitry v dohrávke zdolali Trenčín, rozhodol pokutový kop v nadstavenom čase

DAC rozhodol o víťazstve 4:1 na pôde Beluše troma gólmi v druhom polčase, hetrikom sa prezentoval Vakoun Issouf Bayo. V 4. kole ho čaká 10. októbra duel vo Vranove nad Topľou. Spartak rozhodol súboj na ihrisku Slovanu Most pri Bratislave už v prvom polčase a zvíťazil 3:1. Na úradujúceho majstra sa môžu tešiť v Bardejove.

Slovnaft Cup 2018/2019 - 3. kolo

• streda

MFK Rusovce - MFK Skalica 1:2 (0:2)
Góly: 78. Čižnár - 11. Šebesta, 45. Haša

FK Slovan Most pri Bratislave - FC Spartak Trnava 1:3 (0:3)
Góly: 60. Hrutha - 10. Miesenböck, 14. Schirtladze, 36. Ghorbani

TJ Kovo Beluša - FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:4 (1:1)
Góly: 10. S. Koné (vlastný) - 14., 48. a 67. Bayo, 62. Pačinda

Viac k témam: FC DAC 1904 Dunajská Streda, FC Spartak Trnava, MFK Skalica, Slovnaft cup, Slovnaft Cup 2018/2019
Zdroj: Webnoviny.sk - Futbalisti Spartaka Trnavy i Dunajskej Stredy uspeli v dohrávke Slovnaft Cupu © SITA Všetky práva vyhradené.