Nedeľa, 25. október 2020
Zamračené  8,9 °C
Mimoriadne správy

Foto: Po nehode skončil v priekope po vystúpení z auta spadol do Hrona, odobrali mu krv na zistenie prítomnosti alkoholu

 Webnoviny  11. august 2020  55
Foto: Po nehode skončil v priekope po vystúpení z auta spadol do Hrona, odobrali mu krv na zistenie prítomnosti alkoholu

11.8.2020 (Webnoviny.sk) - Vodič zišiel s autom mimo cesty a po vystúpení spadol do rieky Hron. Ako informovala banskobystrická polícia na sociálnej sieti, incident sa stal ešte v pondelok 10. augusta v skorých ranných hodinách na ceste neďaleko obce Medzibrod (okres Banská Bystrica).Po nehode 34-ročný vodič vystúpil z vozidla a zostupoval strmým svahom zakončeným kolmým múrom, cez ktorý spadol do rieky Hron. Tam ho našiel ležať policajt zo Slovenskej Ľupče. Muža previezli do nemocnice, kde mu aj odobrali krv na zistenie prítomnosti alkoholu.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Po nehode skončil v priekope po vystúpení z auta spadol do Hrona, odobrali mu krv na zistenie prítomnosti alkoholu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.