Štvrtok, 22. október 2020
Zamračené  13 °C
Mimoriadne správy

Choroby sa nevyhýbajú nikomu, primátor Považskej Bystrice priznal pozitívny test na koronavírus

 Webnoviny   6. október 2020  36
Choroby sa nevyhýbajú nikomu, primátor Považskej Bystrice priznal pozitívny test na koronavírus

6.10.2020 (Webnoviny.sk) - Primátor Považskej Bystrice Karol Janas sa nakazil novým koronavírusom. Ráno o tom informoval verejnosť na svojom profile na sociálnej sieti. Janas je v krátkom čase druhým členom užšieho vedenia mesta s ochorením COVID-19, dva dni predtým ho potvrdili u viceprimátora Jána Panáka.

"Choroby sa nevyhýbajú nikomu, a aj mne bol podobne ako viacerým Považskobystričanom diagnostikovaný COVID-19. Myslím, že takéto veci netreba tajiť, ale treba o nich otvorene hovoriť. Choroba má zatiaľ u mňa mierny priebeh, verím, že to tak aj zostane. Držme si navzájom palce, aby sme to všetci v zdraví zvládli," uviedol Janas.

Viac k témam: karanténa, Koronavírus, testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Choroby sa nevyhýbajú nikomu, primátor Považskej Bystrice priznal pozitívny test na koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.