Sobota, 24. október 2020
Oblačno  12,4 °C
Mimoriadne správy

Bratislavčan roky týral o vyše 20 rokov mladšiu manželku, po poslednom útoku skončil za mrežami

 Webnoviny   6. október 2020  32
Bratislavčan roky týral o vyše 20 rokov mladšiu manželku, po poslednom útoku skončil za mrežami

6.10.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti obvinili 49-ročného Bratislavčana, ktorý niekoľko rokov týral svoju 28-ročnú manželku. Ako informovala bratislavská krajská polícia, žene vulgárne nadával, ponižoval ju, vyhrážal sa jej zabitím a spôsoboval jej aj fyzické utrpenie.

Pri jednom z útokov ju skopol zo schodov, viackrát ju kopal do hlavy a ťahal za vlasy, čím jej spôsobil viacero zranení. Po jednom z takýchto incidentov ho policajti zadržali a umiestnili do cely.

Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby a spracoval podnet na jeho vzatie do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na tri až osem rokov.

Viac k témam: bitka, domáce násilie, týranie, vulgarizmy
Zdroj: Webnoviny.sk - Bratislavčan roky týral o vyše 20 rokov mladšiu manželku, po poslednom útoku skončil za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.