Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Bratislavčan roky týral o vyše 20 rokov mladšiu manželku, po poslednom útoku skončil za mrežami
Webnoviny 6. október 2020 611
6.10.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti obvinili 49-ročného Bratislavčana, ktorý niekoľko rokov týral svoju 28-ročnú manželku. Ako informovala bratislavská krajská polícia, žene vulgárne nadával, ponižoval ju, vyhrážal sa jej zabitím a spôsoboval jej aj fyzické utrpenie.
Pri jednom z útokov ju skopol zo schodov, viackrát ju kopal do hlavy a ťahal za vlasy, čím jej spôsobil viacero zranení. Po jednom z takýchto incidentov ho policajti zadržali a umiestnili do cely.
Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby a spracoval podnet na jeho vzatie do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na tri až osem rokov.
Viac k témam: bitka, domáce násilie, týranie, vulgarizmy
Zdroj: Webnoviny.sk - Bratislavčan roky týral o vyše 20 rokov mladšiu manželku, po poslednom útoku skončil za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Fico za riešenie situácie v Hormuzskom prielive považuje dôsledné dodržiavanie medzinárodného práva – FOTO
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu