Pondelok, 27. január 2020
Oblačno  -0,4 °C
Mimoriadne správy

V moderných kuchyniach moderné vybavenie! Pomôcky, ktoré oceníte aj vo vašej kuchyni

 Seocentrum  15. február 2019  638
V moderných kuchyniach moderné vybavenie! Pomôcky, ktoré oceníte aj vo vašej kuchyni

Každá žena chce moderne zariadenú kuchyňu. Trendy sa však neustále menia a prispôsobovať im zariadenie domácnosti by bolo finančne náročné. Aby sme sa však aj po rokoch mohli pýšiť moderným zariadením, musíme uprednostňovať minimalistické, ale zato aj funkčné zariadenie miestností. Ak práve nanovo zariaďujete kuchynský priestor, nezabúdajte na tieto pomôcky, ktoré vám budú v kuchyni nápomocné.


Drôtený program


Úložný priestor v kuchynskej linke býva najväčším problémom pri vyberaní a zhotovovaní kuchynskej linky. Pomôcť vám môže praktický drôtený program, ktorý vám poskytne dostatok úložného priestoru aj na miestach, o ktorých si myslíte, že sú nevyhovujúce. Môžeme spomenúť napríklad potravinové koše, kuchynské dolné skrinky, alebo aj závesný systém. Posledný menovaný je funkčným a zároveň aj dekoračným prvkom kuchyne, ktorý umožňuje praktické a priehľadné uloženie kuchynských potrieb, napríklad koreničiek.


Pri plánovanej výrobe kuchynskej linky na mieru zapracujte do návrhu aj drôtený program.


Výsuvné odpadkové koše


Čoraz väčší tlak odborníkov na separovanie odpadu skúste zapracovať aj do návrhu vašej kuchyne. Dajte si zapracovať napríklad také výsuvné koše. Výsuvné odpadkové koše sú praktickým riešením, ktoré pomáha udržiavať čistotu v miestnosti, kde sa varí.


Odporúčame uprednostňovať také, ktoré zabezpečujú kvalitné výsuvy s tlmeným dovretím, čiže pracujú efektívne a potichu. Môžete si vybrať 2-kôš, 3-kôš. Odporúčame prispôsobiť priestoru.


Tieto odpadkové koše sú ukryté pred zrakom návštev, takže sa nemusíte báť, že vám návšteva hneď po vstupe do kuchyne uvidí odpadky v koši. Je to pomôcka, ktorú určite oceníte aj vy.


Siete proti hmyzu


V tomto ročnom období vám bude táto pomôcka síce nanič, no v lete to oceníte. Ocenia to najmä rodiny žijúce na byte, ktoré majú v kuchyni aj špajzu, kde skladujú všetky potraviny. 


Chráňte potraviny, ale aj pripravené jedlá pred otravným hmyzom. Potrebujete k tomu len kvalitné okenné siete proti hmyzu.


Vybavte si kuchyňu praktickým a zároveň moderným zariadením. Kuchyňa tak bude aj o pár rokov vyrážať dych všetkým návštevám, ktoré k vám zavítajú.