Utorok, 18. jún 2019
Zamračené  20,5 °C
Mimoriadne správy

Párty stany Brimo – stany nielen na párty!

 brimo.sk  28. marec 2018  1381
Párty stany Brimo – stany nielen na párty!

Organizujete nejakú akciu a potrebujete kvalitné a spoľahlivé párty stany na zastrešenie? Hľadáte značku párty stanov, ktorá vám poskytne stan presne podľa vašich predstáv? Už ďalej nehľadajte, sú tu párty stany Brimo!


Leto je za rohom, čo znamená len jedno, teda vlastne viac. Zase veľa zážitkov, zábavy, pobytu vonku a organizovania rôznych dobrodružstiev s kamarátmi a rodinou. Veď už bolo načase, zima je totiž obdobím, kedy sa vonku snažíme tráviť čo najmenej času. Niežeby sme ho vonku tráviť nechceli, problémom je neskutočný chlad, ktorý aj z nádherného blankytne slnečného dňa spraví deň, kedy musíte sedieť vo vnútri, aby ste načisto nezamrzli. Keď už sa odhodláme a opustíme teplý domov, buď je to za účelom nejakého zimného športu alebo niekedy aj prechádzky, avšak veľmi krátkej. Leto je potom obdobím, kedy sa snažíme dohnať všetok čas, ktorý sme v zime presedeli vonku. Veľa z nás sa v lete prichytí pri tom, že doma trávi minimum času. A to je rozhodne správne, pobyt na teplom slnku v lete je len a len prospešný a príjemný. Aj v lete sa ale vyskytujú situácie, kedy potrebujeme nejaký prístrešok a zídu sa nám napríklad párty stany.

Rýchly prístrešok na leto

V lete sa rozhodne každý z nás ocitne v situácii, kedy potrebuje od slnka na chvíľu pokoj. Či už je to rybár, ktorý celý deň sedí na brehu jazera a potrebuje si niekam do tieňa odložiť veci, prípadne sa niekam počas najsilnejšieho slnka ukryť alebo organizátor akcie, ktorý potrebuje prístrešok na zastrešenie vybavenia, jedla, nápojov a podobne. V takýchto prípadoch ale nepotrebujete žiadny zložitý prístrešok, ktorý by vás úplne oddelil od vonkajšieho sveta. Práva naopak, potrebujete len nejakú strechu, ktorá vám umožní byť neustále vonku na vzduchu, ale zároveň byť chránený pred slnečným žiarením a dažďom. Tu prichádzajú na scénu párty stany Brimo.

Veľa výhod v jednom stane

Čo teda párty stany Brimo ponúkajú? V prvom rade je to mimoriadne jednoduchá manipulácia. Automatický systém zaistenia umožní rýchle a jednoduché rozkladanie a skladanie stánku. K jednoduchosti prispieva aj oceľová konštrukcia, ktorá je ľahká, ale zároveň mimoriadne pevná a odolná. V prípade poškodenia sú jednotlivé diely konštrukcie ľahko vymeniteľné, prášková farba zas zabezpečí dlhotrvajúcu odolnosť proti korózii, ale aj odolnosť voči UV žiareniu, nemusíte sa tak báť, že váš párty stan bude po sezóne vyblednutý ako múka. A čo hlavná časť stanu, polyesterová plachta? Tá je kompletne vodotesná, ľahko umývateľná, odolná voči poškodeniu a taktiež UV žiareniu. Párty stany Brimo sú tak veľmi dobrým riešením na akékoľvek zastrešenie. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí a farieb. Vyberte si párty stan Brimo presne podľa svojich predstáv a získajte prístrešok, ktorý vám bude robiť radosť po celé leto!
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.