Štvrtok, 20. február 2020
Jasno  -0,1 °C
Mimoriadne správy

Detaily, ktoré aj z nemodernej kuchyne spravia modernú

 Seocentrum  11. september 2019  180
Detaily, ktoré aj z nemodernej kuchyne spravia modernú

Interiérové trendy sa menia a to, čo bolo moderné pred pár rokmi, už nemusí byť moderné o pár rokov neskôr. Každý z nás chce prirodzene čo najmodernejšie zariadenie, vybavenie miestností, pričom nehľadí na to, že trendy sa neustále menia a prispôsobiť sa im úplne nedokážeme.
Ktoré detaily ale z vašej nemodernej kuchyne spravia modernú?


Nový drez


Je neustále vystavovaný špinavým riadom, preto sa časom jeho farba a povrch začína znehodnocovať. Aby ale naša kuchyňa bola aj naďalej moderná, po rokoch je potrebné vymeniť drez za nový. Na výber máme z množstva kvalitných drezov. Napríklad také nerezové drezy vynikajú najmä tým, že sú odolné voči hrdzaveniu a nevadia im ani extrémne teploty. Nové drezy by mali byť odolné voči poškriabaniu a nemali by zachádzať špinou. Jednoduchá údržba, štýl a hlavne praktickosť – to by malo rozhodovať pri výbere nových drezov.


Kvalitnejšie zásuvkové systémy


Zadrhávanie zásuviek – aj s týmto problémom sa po čase stretávame. Ak máte ale staré zle funkčné zásuvkové systémy, je potreba ich nahradiť novými. Medzi architektmi a interiérovými dizajnérmi je obľúbený moderný systém zásuviek Modern Box GTV. Patrí k najmodernejším zásuvkovým systémom a vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej funkčnosti býva uprednostňovaný pred ostatnými.


Ak máte problém s organizáciu riadov a kuchynských doplnkov, dajte si vymeniť staré zásuvkové systémy za nový moderný systém zásuviek práve tohto typu.


Drevené stojany na nože a brúsne sady


Kuchynské nože sú dôležitou súčasťou kuchyne a predsa ich niektoré gazdinky ukladajú do zásuviek. Ak chcete zmodernizovať kuchyňu, kúpte si moderné drevené stojany na ukladanie kuchynských nožov. Nechávajte ich vyložené na kuchynskej linke. Nezaberú veľa miesta a všetko budete mať hneď po ruke. Nezabúdajte však ani na značkové brúsne sady.


Ak máte kuchyňu ladenú do rustikálneho štýlu, odporúčame vám zainvestovať aj do rustikálnej drezovej batérie.