Sobota, 6. jún 2020
Polojasno  18,6 °C
Mimoriadne správy

Rozptyľuje vás obrovské množstvo kozmetiky? Zvoľte si svoju značku

 PlaCla  14. máj 2020  93
Rozptyľuje vás obrovské množstvo kozmetiky? Zvoľte si svoju značku

Trh je doslova presýtený množstvom značiek a kozmetických produktov. Strácame sa v obrovskej ponuke, kupujeme si veci dvojmo. Naša kozmetická výbava je často zahltená produktami, ktoré sme použili len párkrát, či dokonca nikdy. Čo s tým?


Kozmetika bohužiaľ podlieha skaze a nevydrží nám navždy. Mali by sme ju pravidelne obmieňať a tú starú vyhadzovať. Rôzne pridané látky, akonáhle zostarnú, môžu byť dokonca problematické pre našu pleť aj zdravie. Lenže ako sa naučiť ovládať a nekupovať ďalšiu a ďalšiu zbytočnú kozmetiku, kedykoľvek ideme okolo parfumérie? Zvoľte si svoju značku a používajte iba tú.


Než vyberiete, dobre hľadajte


Sú kozmetické značky, ktoré u nás nie sú notoricky známe a pritom ponúkajú naozaj špičkovú kozmetiku. Takým príkladom je napríklad značka americkej štylistky, kozmetika Bobbi Brown. Často nás prekvapí, aké perly nájdeme v ponuke podobných značiek a aký je obrovský ich sortiment aj zoznam slávnych priaznivcov trebárs z radov celebrít. Keď si svoju kozmetickú značku zvolíme, zostaňme u nej. Vyvarujme sa náhodným nákupom, rôznym „neodolateľným“ ponukám, aj nakupovaniu od otravných kolegýň, ktoré sa ešte stále snažia predávať rôzne katalógové kozmetické výrobky inak ako online.


TIP: Hľadáte skvelú kozmetiku pre líčenie? Pozrite sa na ponuku BH Cosmetics


Značka BH Cosmetics je uznávaná kozmetická značka, ktorej meno robia hlavne veľmi módne a premyslené pestrofarebné paletky. Práve vďaka nim sa značke podarilo dobyť skutočne celý svet. Majú nadštandardne kvalitné pigmenty, perfektnú priľnavosť k pleti, nerozmazávajú sa, a aj ako amatérka s nimi docielite dokonalé nalíčenie. Nechýbajú však ani maskary či púdre, a samozrejme riasenky. Táto kozmetika nesklame ani profesionálnych vizážistov.


Naučte sa nakupovať iba online


Druhou cestou, ako nenakupovať zbytočnú kozmetiku, je začať ju nakupovať iba online. Zvoľte si svoj e-shop, kde majú vašu značku, trebárs Notino, a dajte si osobný zákaz nakupovať mimo internet. Vďaka tomu vás nezlákajú podivné akcie v hypermarketoch, nenaláka vás vôňa parfumérie, ani vás nepresvedčí kolegyňa o tom, že potrebujete ďalšiu riasenku, ktorú skutočne nepotrebujete.