Sobota, 30. máj 2020
Zamračené  11,4 °C
Mimoriadne správy

Buďme krásnou a príťažlivou každý deň a všade!

 Futurino  24. marec 2020  189
Buďme krásnou a príťažlivou každý deň a všade!

Každá žena túži byť elegantná a príťažlivá nielen pre svojho partnera, ale aj v každej spoločnosti, v ktorej sa ocitne. Je to súčasť našej prirodzenosti a vyvinieme veľakrát nemalé úsilie, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok. A s tým nám vedia veľmi dobre pomôcť rôzne druhy kozmetiky, na ktoré nedáme dopustiť.


Verní pomocníci, malí záchranári


Všetky túžime po krásnej, opálenej  a dokonalej pleti. Opálenie pleti vieme docieliť najlepšie v letných mesiacoch, keď jej doprajeme dostatok slnečných lúčov na kúpalisku či pri mori. Čo však robiť v prípade, ak takúto možnosť nemáme, ale aj napriek tomu chceme dať svojej pokožke opálený vzhľad? Na pomoc si môžeme vziať dobrých pomocníkov, ktorými sú bronzéry. Kde sa nedostane slniečko, tam príde bronzér


Bronzéry majú ľahkú textúru, sú šetrné a môžu obsahovať rôzne liečivé extrakty, napríklad zo šalvie alebo hodvábu. Najčastejšie používanou klasikou je púdrový bronzér, ale poznáme aj iné textúry, a to gél a tekuté bronzéry, ktoré sa postarajú o intenzívnejší odtieň našej pokožky. 


Farba pleti je veľmi dôležitá


Pri výbere bronzéru by sme sa mali riadiť aj farbou pleti. Nie každý bronzér sa hodí ku každej farbe našej pokožky. Čím sa teda riadiť? 


Ženy so svetlou pleťou by mali vsadiť na bronzér v marhuľkovej alebo staroružovej farbe, hnedé a červené odtiene nie sú pre tento typ pleti vhodné. Ak máte tmavú pleť, pokojne môžete siahnuť na bronzový a čokoládovohnedý bronzér. Zemité odtiene hnedej a jemne lesklé odtiene sa zasa najlepšie hodia pre ženy s olivovou pleťou


Ak hľadáte kvalitnú značku kozmetiky, ktorá by vám najviac vyhovovala ponukou svojich produktov, vyskúšajte kozmetiku Milani Cosmetics, ktorú si určite obľúbite.


Zdroj obrázka: Mike Laptev / Shutterstock.com