Nedeľa, 5. júl 2020
Prevažne slnečno  24,6 °C
Mimoriadne správy

Spríjemnite si začiatok roka a užite novoročné nákupy

 Futurino   7. február 2020  188
Spríjemnite si začiatok roka a užite novoročné nákupy

Aj keď moderní oteckovia často radi pomôžu, zodpovednosť za nákupy pre celú rodinu spočíva zväčša na pleciach ženy. Môže za to jedna dôležitá a výnimočná vlastnosť. Dokážeme nakúpiť všetko potrebné a ak je to možné, pri každom nákupe aj niečo ušetríme. A teraz v období výhodných zliav a akcií by to bolo škoda nevyužiť. My vám však prezradíme, ako si tento proces môžete ešte viac uľahčiť a spríjemniť.


Všetky akcie na jednom mieste


K výhodnému nákupu môžete využiť letáky v poštovej schránke. Čoraz častejšie je však kvôli redukcii odpadu zákazníkmi aj obchodmi preferovaná ich internetová forma. Letáky si pohodlne prezriete pri šálke kávy aj online. Na jednom mieste tak nájdete všetky akcie vo vašich obľúbených obchodoch. Je to vynikajúci spôsob nakupovania, na ktorý sa spolu teraz pozrieme a prelistujeme letáky na oblečenie a rôzne doplnky do domácnosti.


Neprehliadnite leták Kik


V Kik nakúpite neznačkový tovar za veľmi priaznivé ceny. Ak si prezriete leták Kik, objavíte v ňom mnoho akcií na oblečenie, obuv, módne doplnky, ale aj tie, ktoré patria do každej domácnosti. Na výber máte tiež módne dámske, pánske a detské odevy. 


Aktuálny leták je vždy plný zaujímavých zliav. S letnou sezónou vás zavedie k moru a na hory v nových tričkách, šortkách aj pohodlnom športovom oblečení. Nezabúda sa ani na krásu žien a dievčat. V ponuke si môžete vybrať sukne, blúzky a šaty. V zime tu nájdete teplé kúsky pre celú rodinu. Od tričiek s dlhým rukávom, cez mikiny až po zateplené nohavice, otepľovačky a bundy. A to všetko za veľmi priaznivé ceny.


V Tedi majú všetko potrebné pre domácnosť


Tedi je obchod, kde nakúpite darčekové a dekoračné predmety, hračky, písacie potreby, párty výrobky, drobnosti do domácnosti a drogériový tovar – takmer všetko potrebné do domácnosti aj na zábavu. Obľúbené sezónne ponuky prinášajú bohatý výber napríklad vianočného alebo karnevalového tovaru. Nakúpite tu tiež školské potreby, všetko potrebné na piknik v prírode a mnoho iného. Aj aktuálny Tedi leták si môžete prelistovať online.


Pepco leták je plný výhodných cien


Milujete nakupovanie v Pepco? Je vždy plné osviežujúcej módy. Prináša zľavy na blúzky, tričká, sukne, šortky, plážové oblečenie, plavky a šaty. A samozrejme niečo vhodné na šport. Letnú ponuku pre deti dopĺňajú hračky a výbava na letné radovánky. A v zime je Pepco leták plný výhodných cien na bundy, svetre mikiny, nohavice a mnoho iných módnych kúskov. Nechýbajú ani sezónne dekorácie, domáce potreby a hračky.


Užite si nakupovanie ešte viac, pretože vďaka online letákom si šetríte nielen peniaze, ale aj svoj drahocenný čas.


 


Zdroj obrázka: AboutLife / Shutterstock.com