Sobota, 5. december 2020
Slnečno  5,9 °C
Mimoriadne správy

Praktické tipy na darčeky pre ženy

 Seocentrum  25. október 2020  131
Praktické tipy na darčeky pre ženy

Každý muž chce občas prekvapiť svoju partnerku bez toho, aby mala nejaký sviatok, alebo mali výročie. Mnohé ženy od svojich partnerov aj takúto pozornosť očakávajú. Nemali by však partnerovi vyčítať, ak by to tak muž nerobil. Vzájomné porozumenie, dôvera, láska – to sú najpodstatnejšie „veci“ vo vzťahu.


Aké praktické tipy na darčeky vám ale ponúkame? Nechajte sa inšpirovať a možno medzi nimi nájdete aj darčeky pod vianočný stromček. 


Strieborné/ zlaté šperky


Medzi praktické darčeky pre ženy jednoznačne radíme šperky. Každá žena ale preferuje iný materiál šperkov a iné typy šperkov. Niektoré ženy nosia jemnučké strieborné šperky, iné si zase potrpia na výrazné visiace elegantné náušnice.


Ak chcete pre partnerku zaujímavý darček, kúpte jej šperky z materiálu, ktorý nosí. Nazrite do šperkovnice a kúpte jej taký šperk, ktorý sa jej bude hodiť k ostatným, ktoré pravidelne nosí.


Odporúčame kupovať ale skôr prívesky, náušnice, či náramky.


Donáška kvetov


Okrem šperkov môžete svojej partnerke podarovať kvety. Kvety však nedarujte osobne, ale prekvapte partnerku práve donáškou kvetov. Ak ste z Bratislavy, nájdite si kvetinárstvo, ktoré zabezpečuje rýchlu donášku kvetov v Bratislave. Ideálne, ak sa jedná o internetové kvetinárstvo. Takto si môžete odkiaľkoľvek, ak máte prístup na internet, objednať kyticu pre partnerku a nechať ju doručiť na miesto, kde sa bude nachádzať.


Nezabúdajte na romantický odkaz na lístku. Toto bude originálne prekvapenie, ktoré nebude čakať!


Kožená kabelka


Kabelky – snáď najpoužívanejší módny doplnok všetkých žien. Každý muž vie, že ženy majú práve na tento módny doplnok slabosť. Ak poznáte vkus vašej partnerky, alebo vám partnerke hovorila, že túži po novej kabelke a popísala vám, ako by mala vyzerať, vyberte luxusnú značku kabeliek a kúpte jej ju.


Zdroj obrázka: Autor: Stokkete / Shutterstock.com