Utorok, 11. máj 2021
Slnečno  14,8 °C
Mimoriadne správy

Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne a dostanú aj manuál, Sulík prezradil aj ďalšie detaily

 Webnoviny  18. január 2021  53
Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne a dostanú aj manuál, Sulík prezradil aj ďalšie detaily

18.1.2021 (Webnoviny.sk) - Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne, dostanú manuál a môžu testovať aj cez pracovnú zdravotnú službu, zdravotné stredisko a prostredníctvom všeobecného lekára. Také sú základné obrysy testovania vo firmách.

Ako ďalej na sociálnej sieti informoval minister hospodárstva Richard Sulík, rezort financií zároveň vyčlení na testovanie podnikov zdroje a dostanú taktiež príslušné testy.

Viac o téme: KoronavírusPodľa ministra prešli pri konečnej podobe testovania obyvateľstva na Slovensku v rámci možností aj návrhy strany Sloboda a Solidarita.

Vyzdvihol, že mobilných odberových miest bude viac a budú fungovať dlhšie. "Viem, že nie všetci budú spokojní. K dokonalosti sme ďaleko. Ale pracujeme s tým, čo máme a robíme, ako najlepšie vieme," uviedol Sulík.

Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, Koronavírus, testovanie, zamestnávatelia
Zdroj: Webnoviny.sk - Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne a dostanú aj manuál, Sulík prezradil aj ďalšie detaily © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.