Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Vyše 300-tisícová pokuta Slovenskej pošty nie je právoplatná, firma môže požiadať o rozklad
12.11.2020 (Webnoviny.sk) - Pokuta vo výške viac ako 330-tisíc eur uložená Slovenskej pošte je zatiaľ neprávoplatná. Protimonopolný úrad SR (PMÚ SR) ju uložil koncom októbra Slovenskej pošte za nepredloženie požadovaných podkladov a informácií v určenej lehote a predloženie nepravdivých informácií.
Ako ďalej informovala Adriana Oľšavská, hovorkyňa PMÚ SR, keďže sa jedná o prvostupňové rozhodnutie úradu, môže voči nemu ešte Slovenská pošta podať rozklad. O prípadnom rozklade bude v druhostupňovom konaní rozhodovať Rada Protimonopolného úradu SR.
Viac k témam: pokuta, zavádzanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Vyše 300-tisícová pokuta Slovenskej pošty nie je právoplatná, firma môže požiadať o rozklad © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Odvodová úľava pre rok 2021 bude do príjmu 731,64 eura, avizuje Sociálna poisťovňa
Poľsko a Slovensko budú spolupracovať v obrannom priemysle, rokovania hovoria o konkrétnych projektoch – VIDEO
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Na policajnom prezídiu má pribudnúť busta Lučanského, exminister Mikulec vyjadril svoje pochybnosti