Sobota, 20. apríl 2024
Oblačno  4,5 °C
Mimoriadne správy

Sociálna poisťovňa organizuje slovensko-český poradenský deň, ľudia sa dozvedia viac o dôchodkoch

 Webnoviny  26. apríl 2022  241  
Sociálna poisťovňa organizuje slovensko-český poradenský deň, ľudia sa dozvedia viac o dôchodkoch

26.4.2022 (Webnoviny.sk) - Poistenci a poberatelia dôchodkových dávok, ktorí pracujú alebo pracovali v Česku a na Slovensku, budú mať opäť príležitosť prediskutovať si svoje dôchodkové záležitosti na jednom mieste. Vo štvrtok 28. apríla sa v priestoroch pobočky Sociálnej poisťovne v Banskej Bystrici uskutoční slovensko-český poradenský deň o dôchodkoch. Poisťovňa o tom informovala v tlačovej správe.

Vzhľadom na záujem poistencov a po dohode s Českou správou sociálneho zabezpečenia to bude spoločný slovensko-český poradenský deň. Odborníci pre oblasť dôchodkového poistenia z oboch krajín budú vo štvrtok v pobočke Sociálnej poisťovne v Banskej Bystrici pripravení poistencom odpovedať na ich otázky a pomôžu im pri riešení dôchodkových záležitostí.

Viac k témam: Dôchodky
Zdroj: Webnoviny.sk - Sociálna poisťovňa organizuje slovensko-český poradenský deň, ľudia sa dozvedia viac o dôchodkoch © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.