Nedeľa, 9. máj 2021
Väčšinou jasno  6,8 °C
Mimoriadne správy

Odmeny pre pracovníkov v prvej línii proti COVID-19 sú vo finálnej fáze, Krajniak chce byť fér

 Webnoviny   9. september 2020  97
Odmeny pre pracovníkov v prvej línii proti COVID-19 sú vo finálnej fáze, Krajniak chce byť fér

9.9.2020 (Webnoviny.sk) - Návrh na odmeňovanie pracovníkov v prvej línii v boji proti koronavírusu je vo finálnej fáze. Pred stredajším rokovaní vlády to uviedol minister práce Milan Krajniak.

"Myslím si, že naozaj veľmi skoro sa dozviete výsledky," povedal. Podľa neho išlo v poslednej dobe predovšetkým o upresňovanie postojov.

Ako objasnil, tak v sociálnej, ako aj v zdravotníckej sfére totiž pôsobia štátne zariadenia, ale aj zariadenia vyšších územných celkov, či miest a obcí, no aj neštátne súkromné zariadenia. "Chceli sme to urobiť tak, aby to bolo fér voči všetkým ľuďom," dodal.

Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusuViac k témam: COVID-19, Koronavírus, minister práce sociálnych vecí a rodiny SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Odmeny pre pracovníkov v prvej línii proti COVID-19 sú vo finálnej fáze, Krajniak chce byť fér © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.