Nedeľa, 16. máj 2021
Zamračené  8,2 °C
Mimoriadne správy

K plánu obnovy sa mimoriadne stretne tripartita

 Webnoviny  12. apríl 2021  28
K plánu obnovy sa mimoriadne stretne tripartita

12.4.2021 (Webnoviny.sk) - K plánu obnovy sa mimoriadne stretne tripartita. Ako po pondelkovom zasadnutí Hospodárskej a sociálnej rady SR na sociálnej sieti informoval minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak, všetci sociálni partneri dostanú návrh plánu obnovy a budú sa môcť k nemu priamo vyjadriť.

Dnešného rokovania sa minister zúčastnil ako hosť, keďže ho vláda po opätovnom obsadení postu šéfa rezortu práce ešte nevymenovala za člena tripartity. Rokovanie tak viedol podpredseda tripartity a prvý viceprezident Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR Roman Karlubík.

Ťaháme za jeden povraz a pracujeme na rovnakom cieli – pomôcť ľuďom, zamestnávateľom, obciam podieľať sa na zlepšovaní života pre ľudí, prinášaní čo najlepších riešení," dodal k rokovaniu Krajniak.

Viac k témam: rokovania, tripartita
Zdroj: Webnoviny.sk - K plánu obnovy sa mimoriadne stretne tripartita © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.