Utorok, 15. jún 2021
Jasno  11,7 °C
Mimoriadne správy

Doležal vybavil ďalších 157 miliónov eur pre cestovný ruch i gastro, navýšenie pomoci by mala odsúhlasiť vláda

 Webnoviny  30. marec 2021  38
Doležal vybavil ďalších 157 miliónov eur pre cestovný ruch i gastro, navýšenie pomoci by mala odsúhlasiť vláda

30.3.2021 (Webnoviny.sk) - Výška finančnej pomoci pre domáci cestovný ruch by sa mala navýšiť o ďalších 157 miliónov eur. Informoval o tom na utorňajšom tlačovom brífingu minister dopravy Andrej Doležal s tým, že túto sumu by mala odsúhlasiť vláda na svojom stredajšom rokovaní. Podľa ministra Doležala treba pomoc cestovnému ruchu vrátane gastro sektoru navýšiť, lebo doterajších schválených 100 miliónov eur nepostačí.

Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusuAko upozornil, nikto nerátal s tým, že pandémia koronavírusu bude tak veľmi dlho trvať. Minister dopravy ešte pred vládnou krízou vyhlásil, že vládna koalícia je naklonená myšlienke zvýšiť finančnú pomoc pre domáci cestovný ruch.

Viac k témam: cestovný ruch, Ekonomické dopady koronavírusu, gastro, Koronavírus, Pomoc pre gastro
Zdroj: Webnoviny.sk - Doležal vybavil ďalších 157 miliónov eur pre cestovný ruch i gastro, navýšenie pomoci by mala odsúhlasiť vláda © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.