Utorok, 11. máj 2021
Slnečno  14,8 °C
Mimoriadne správy

Bratislavský Volkswagen otestoval počas jedného dňa vyše štyritisíc svojich zamestnancov

 Webnoviny  30. október 2020  118
Bratislavský Volkswagen otestoval počas jedného dňa vyše štyritisíc svojich zamestnancov

30.10.2020 (Webnoviny.sk) - Počas rannej zmeny bolo v piatok vo Volkswagene Slovakia otestovaných vyše 4000 zamestnancov, z ktorých bolo približne 1,1 % testovaných pozitívnych.

Viac o téme: Celoplošné testovanie


"Naša spoločnosť začala testovanie zamestnancov antigénovými testami dnes ráno počnúc rannou zmenou. Je potrebné zdôrazniť, že organizácia akcie takého veľkého rozsahu vo vlastnej réžii bola pre spoločnosť extrémne náročná, keďže finálne schválenie úradov sme dostali len v utorok večer. Organizácia si vyžadovala mimoriadne nasadenie personálu. Týmto ďakujeme všetkým dobrovoľníkom z radov zamestnancov a ďalšiemu personálu, ktorý testovanie pomáha zabezpečiť," informovala o tom hovorkyňa automobilky Lucia Kovarovič Makayová.

Testovanie prebieha vo Volkswagene Slovakia koordinovane počas bežiacej výroby. Dve odberné miesta budú v prevádzke aj v sobotu do 14:00.

Viac k témam: Celoplošné testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Bratislavský Volkswagen otestoval počas jedného dňa vyše štyritisíc svojich zamestnancov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.