Utorok, 3. október 2023
Mimoriadne správy

Ako zlepšiť erekciu aj bez návštevy lekára a bez liekov?

 Seocentrum  29. september 2022  249  
Ako zlepšiť erekciu aj bez návštevy lekára a bez liekov?

Nie vždy vo vzťahu všetko funguje tak ako by si partneri predstavovali. A nemusí to znamenať len to, že sa pravidelne hádajú aj kvôli najmenším hlúpostiam. Niekedy vzťah navonok vyzerá bezchybne, ale problém nastane, keď sa pozrieme za dvere spálne.


Problémy s erekciou? Stavíme sa, že nie ste vo svojom okolí jediný


Jednou z nevyhnutností pre kvalitný a uspokojivý sex je pochopiteľne erekcia. Avšak problémy s erekciou ani zďaleka nie sú takým zriedkavým javom ako by ste si mysleli. Hlavne po štyridsiatke môžu väčšie, či menšie problémy tohto druhu postihnúť takmer každého druhého muža.


Ak patríte do tejto vekovej kategórie a máte problémy s erekciou, čudujete sa, prečo ste z okruhu vašich známych a priateľov jediný? A ste si istý? Možno vôbec nie ste jediný, len ostatní sa s tým nezdôverujú. Veď vy to tiež nerozprávate kamarátom pri pive, no nie?


Každopádne aj keby ste boli jediný, je dôležité tento problém riešiť. Otázkou je, ako? Má začať vaša partnerka nosiť dámske tričká s väčším výstrihom? Nad takýmito riešeniami nerozmýšľajte, problém hľadajte u seba.


Pohyb a správne stravovanie dokážu zlepšiť aj vašu erekciu


Na erekciu má vplyv množstvo faktorov a preto aj riešení na zlepšenie erekcie je viacero. A neznamená to, že automaticky musíte navštíviť lekára. I keď jedným dychom dodávame, že ak nezaberú nižšie uvedené riešenia, určite by ste mali vyhľadať odbornú pomoc.


Pre uspokojivú erekciu je dôležitá dostatočná hladina testosterónu. Jeho tvorba v mužskom tele vekom klesá a preto je potrebné ho zvyšovať, ideálne pravidelným pohybom. Samozrejme, nemusí sa z vás stať vrcholový športovec, začať môžete aj pravidelnými prechádzkami, ktoré taktiež dokážu spôsobiť rozdiel a obzvlášť ak ste doteraz viedli príliš sedavý spôsob života. Mimochodom, testosterón sa znižuje aj pôsobením stresu, preto sa snažte zo svojho života vylúčiť stresujúce faktory.


Pre správne fungovanie erekcie je dôležitý aj obehový systém. Na ten má vplyv aj strava. Pozitívny vplyv na srdce a obehovú sústavu majú napríklad paradajky, ryby a zelenina. Pridajte ich do svojho jedálnička.


Zdroj obrázka: Autor: Olena Yakobchuk / Shutterstock.com