Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Francúzsky parlament schválil zákaz sociálnych sietí pre deti do 15 rokov
- Syrskyj skončil a velenie ukrajinskej armády preberá reformný generál Drapatyj, preslávil sa aj videom z roku 2014
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
Policajti si pomýlili ladičku s výbušninou, vyhlásili poplach a uzavreli hraničný priechod
Webnoviny 27. december 2019 767
27.12.2019 (Webnoviny.sk) - Dôležitý hraničný priechod medzi Chorvátskom a Slovinskom bol v piatok viac ako hodinu zatvorený po tom, ako si slovinskí pohraničníci pomýlili ladičku klavírov s výbušninou. Predmet našli v batožine jedného z cestujúcich v autobuse.
Majiteľa ladičky, tridsaťdvaročného ruského občana, nakrátko zatkli, vyhlásili poplach a z hraničného priechodu odkláňali dopravu. Predmet si následne prehliadli privolaní experti na zneškodňovanie výbušnín a až tí skonštatovali, že ide o ladičku klavíra.
Viac k témam: hraničný priechod, výbušnina
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti si pomýlili ladičku s výbušninou, vyhlásili poplach a uzavreli hraničný priechod © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
V Iráne popravili ďalších dvoch mužov za účasť na protivládnych protestoch