Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Chlapček sa stratil v nákupnom centre, po 25 rokoch sa vraj prihlásil na policajnej stanici
16.12.2019 (Webnoviny.sk) - Na policajnej stanici na predmestí amerického Detroitu sa cez víkend prihlásil 29-ročný muž, ktorý o sebe tvrdí, že je chlapec, ktorý sa stratil v roku 1994. Vtedy to bola široko medializovaná udalosť - štvorročný chlapec D’Wan Sims sa stratil svojej matke krátko pred Vianocami, 11. decembra 1994, v nákupnom centre v Detroite.
Chlapca doteraz evidovali ako nezvestného, a málokto sa už spoliehal na to, že je ešte stále nažive. Muž, ktorý sa prihlásil na polícii na detroitskom predmestí Livonia, neposkytol pre svoje tvrdenie zatiaľ žiadne spoľahlivé dôkazy. Podľa televízie WDIV-TV však policajtom odovzdal vzorku svojej DNA.
Ako informoval predstaviteľ miestnej polície Ron Taig, muž zatiaľ neposkytol žiadne vysvetlenie, ktoré by objasňovalo, kde bol celých 25 rokov a prečo sa prihlásil až teraz.
S mužom sa už stretla aj matka strateného chlapca. Po stretnutí povedala, že si nie je istá, či je to jej syn. "Vôbec netuším," povedala pre tlačovú agentúru The Associated Press (AP).
Viac k témam: stratený chlapec
Zdroj: Webnoviny.sk - Chlapček sa stratil v nákupnom centre, po 25 rokoch sa vraj prihlásil na policajnej stanici © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu