Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Ženu odsúdili na trest smrti obesením, zavraždila manžela a dvoch bývalých partnerov
Webnoviny 7. november 2017 254
TOKIO 7. novembra (WebNoviny.sk) - V Japonsku odsúdili 70-ročnú ženu na trest smrti za zabitie manžela, dvoch ďalších bývalých partnerov a pokus o vraždu štvrtého muža.
Odporúčame:
Zlaťa dobodala 49-ročného Petra, obvinili ju zo zabitia
Čisako Kakehi sa dopustila vrážd v rokoch 2007 až 2013 a súd jej za ne vymeral trest smrti obesením. Podľa jeho informácií svoje obete otrávila kyanidom po tom, ako sa na základe závetu stala ich právoplatnou dedičkou.
Kakehi sa údajne v minulosti vydala najmenej trikrát a mala ďalších troch parterov, ktorí skonali krátko po začatí ich vzťahu. Za obdobie 10 rokov nahromadila vďaka dedičstvu zhruba jednu miliardu jenov (v prepočte približne 7,56 milióna eur).
Súd zamietol argumenty jej právnika, že žena trpí demenciou. Proti rozsudku sa odvolali na najvyššom súde, rozhodnutie jej prípadu tak môže trvať aj ďalších niekoľko rokov.
Viac k témam: Japonsko, trest smrti, žena
Zdroj: Webnoviny.sk - Ženu odsúdili na trest smrti obesením, zavraždila manžela a dvoch bývalých partnerov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Budovu škótskeho parlamentu evakuovali, našli podozrivý balík
Kaufland rozširuje sortiment o značky Silvercrest, Crivit, Livarno, Esmara a Lupilu
Bustu s nápisom Cecilia Gonzaga si už môže pozrieť aj verejnosť – VIDEO
Inštitút kajúcnika vznikol v Taliansku v rámci boja proti terorizmu, neskôr sa sprísnili podmienky jeho využívania