Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
BERLÍN 7. marca (WebNoviny.sk) - Policajtov a záchranárov z bavorského Berchtesgadenu, ktorí vo štvrtok zareagovali na hlásenie o vražde a promptne sa dostavili na údajné miesto činu, zavolala obyvateľka tohto mesta iba preto, aby jej pomohli odtiahnuť cudzie auto stojace pred jej garážou.
V telefonáte pritom pohnutým hlasom oznamovala, že jej zabili manžela. O kurióznom prípade informujú nemecké médiá. "Žena si myslela, že keď ohlási vraždu, policajti prídu rýchlejšie," vysvetľuje policajný hovorca Stefan Sonntag.
Policajti na mieste zistili, že žena je veľmi opitá. Napriek tomu, hneď, keď sa uvoľnil priestor pred jej garážou, pokúšala sa nasadnúť do auta, v čom jej policajti zabránili. Ženu čaká vyšetrovanie a vysoká pokuta za zneužitie tiesňovej linky.
Viac k témam: nahlásenie vraždy
Zdroj: Webnoviny.sk - Žena v Nemecku nahlásila vraždu manžela, potrebovala len odtiahnuť auto © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Nemec, ktorý dával kolegom do jedla ortuť, dostal doživotie
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovenská pošta pozastavila zásielky do viacerých krajín sveta, reaguje tak na bezpečnostnú situáciu
Každý piaty tínedžer na Slovensku trpí obezitou. Kaufland verí, že prevencia je kľúčová