Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Záchranári sa dostali k vraku zmiznutého lietadla AN-32, nehodu neprežili aj dôstojníci
Webnoviny 13. jún 2019 577
NAÍ DILLÍ 13. júna (WebNoviny.sk) - Nedávnu haváriu dopravného lietadla indických vzdušných síl neprežil nikto z 13 osôb na palube. Oznámila to vo štvrtok indická armáda.
Stalo sa tak po tom, čo sa záchranári dostali k miestu havárie v lesnatom a neobývanom teréne v severovýchodnom štáte Arunáčalpradéš.
Vrak ležal vo výške asi 3 658 metrov nad morom. Medzi obeťami sú piati dôstojníci letectva a osem ďalších členov indických vzdušných síl.
Lietadlo typu AN-32 zmizlo v blízkosti hraníc s Čínou 3. júna. Vrak spozorovala po deviatich dňoch pátrania posádka vojenského vrtuľníka a na miesto vyslali 15-členný záchranný tím. Príčina zrútenia lietadla je predmetom vyšetrovania.
Viac k témam: havária lietadla
Zdroj: Webnoviny.sk - Záchranári sa dostali k vraku zmiznutého lietadla AN-32, nehodu neprežili aj dôstojníci © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Terčom kyberútoku z Číny bola aplikácia Telegram, ktorá umožňuje šifrované vymieňanie správNasledujúci článok
Súd v Cincinnati vypočuje muža, ktorý sa vydával za nezvestného Timothyho
Občianske združenie Mladá Šaca odovzdalo na košickom magistráte petíciu občanov mestskej časti – VIDEO
Kybernetické útoky na podnikateľský sektor sú na vzostupe, kľúčom je prevencia
Medzinárodný vyšehradský fond po prvýkrát udelil ocenenie Mini projekt roka