Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
Z Parížskej zoo utiekli štyri paviány, návštevníkov museli evakuovať
Webnoviny 26. január 2018 235
PARÍŽ 26. januára (WebNoviny.sk) - V parížskej zoologickej záhrade utiekli z klietky štyri paviány, všetkých návštevníkov preto evakuovali.
Hovorca zoologickej záhrady Jerome Munier uviedol, že zvieratá sa už podarilo lokalizovať a zamestnanci do nich na diaľku strelia sedatíva, odchytia ich a premiestnia naspäť do výbehu, ktorý zdieľajú s ďalším 50 paviánmi. Pri evakuácii zoo pomáhala aj polícia.
Odporúčame:
V bratislavskej zoologickej záhrade sa narodil samček oryxa arabského
Paviány guinejské sú pôvodom zo západnej Afriky a Medzinárodná únia na ochranu prírody a prírodných zdrojov (IUCN) ich klasifikuje ako takmer ohrozený druh.
Viac k témam: evakuácia, Francúzsko, Paríž, Zoo
Zdroj: Webnoviny.sk - Z Parížskej zoo utiekli štyri paviány, návštevníkov museli evakuovať © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Do moskovského kina, ktoré hrá zakázaný film o Stalinovi, prišli policajti
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Kandidátom KDH na primátora Hlohovca je Ľubomír Petrek, z námestia nemá byť podľa neho parkovisko – VIDEO
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická