Štvrtok, 4. jún 2020
Polojasno  10,1 °C
Mimoriadne správy

Video: Strelec spustil paľbu počas stredoškolského zápasu vo futbale, vážne zranil aj chlapca

 Webnoviny  16. november 2019  80
Video: Strelec spustil paľbu počas stredoškolského zápasu vo futbale, vážne zranil aj chlapca

16.11.2019 (Webnoviny.sk) - Strelec, ktorý v piatok spustil paľbu počas stredoškolského zápasu v americkom futbale v New Jersey, zranil dvoch ľudí. Jedným z nich je podľa prokurátora Atlantic County Damona Tynera chlapec, ktorého s vážnymi zraneniami letecky previezli do detskej nemocnice vo Philadelphii.

Dospelého zraneného hospitalizovali v AtlantiCare Regional Medical Center v meste Atlantic City.

Streľba vypukla okolo 20:30 miestneho času, počas tretej štvrtiny zápasu playoff medzi Camden Panthers a Pleasantville Greyhounds, informoval šéf pleasantvillskej polície Sean Riggin.

Zatiaľ v súvislosti s incidentom nikoho nezatkli a zisťujú, či strelcov nebolo viac. Mená obetí ani ich zdravotný stav nezverejnili, len niekoľko hodín po streľbe informovali, že sú obaja nažive.Viac k témam: streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Strelec spustil paľbu počas stredoškolského zápasu vo futbale, vážne zranil aj chlapca © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.