Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Maďarský premiér Magyar žiada EÚ o ukončenie konania proti Budapešti
- Trump kritizoval Kongres za hlasovanie o stiahnutí amerických síl z vojny proti Iránu
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
Video: Pod ruinami budovy v Magnitogorsku našli ďalšie telá, nezvestní majú malú šancu na prežitie
Webnoviny 3. január 2019 710
MOSKVA 3. januára (WebNoviny.sk) – Počet obetí po zrútení časti obytného domu v ruskom Magnitogorsku stúpol na 37. Stalo sa tak po tom, čo pátracie tímy pod troskami objavili ďalšie telá.
Štátna tlačová agentúra Tass s odvolaním sa na ministerstvo pre mimoriadne situácie vo štvrtok uviedla, že nezvestné sú naďalej štyri osoby, ktoré bývali v zrútenej časti budovy. Šance na prežitie sú však v ich prípade už minimálne.
Za zrútenie časti desaťpodlažnej budovy môže zrejme únik plynu. Nešťastie sa stalo v pondelok skoro ráno, keď väčšina obyvateľov ešte spala.
Viac k témam: Magnitogorsk, obete, zrútenie budovy
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Pod ruinami budovy v Magnitogorsku našli ďalšie telá, nezvestní majú malú šancu na prežitie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Po páde motorky na ceste pri Margecanoch skončila spolujazdkyňa s vážnymi zraneniami v nemocnici
Naď viní Kaliňáka z predaja systémov KUB. Strelil si do vlastného kolena, reaguje minister obrany