Nedeľa, 14. december 2025
Mimoriadne správy
- Ukrajina obvinila Rusko z útoku dronom na tureckú nákladnú loď prevážajúcu slnečnicový olej
- Lukašenko prepustil viac ako 100 politických väzňov vrátane nositeľa Nobelovej ceny Alesa Biaľackého
- Dvaja ľudia v Saratove zahynuli pri ukrajinskom útoku dronmi, Rusi odpovedali Kinžalmi
- Nemecko pošle skupinu vojakov do Poľska, obavy z ruských hrozieb narastajú
- Tisíce Rumunov protestovalo proti korupcii v justícii, nepokoj vyvolala investigatívna reportáž
Veľká Británia aktualizovala zoznam bezpečných krajín, Česko medzi ne viac nepatrí
27.8.2020 (Webnoviny.sk) - Veľká Británia odstránila Českú republiku, Švajčiarsko a Jamajku zo zoznamu "bezpečných" krajín v súvislosti s novým koronavírusom.
Viac o téme: Koronavírus
Na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter to oznámil britský minister dopravy Grant Shapps s tým, že ľudia, ktorí pricestujú do Británie z týchto troch krajín, budú musieť od soboty 04:00 miestneho času zostať 14 dní v povinnej karanténe.
Dodal, že podľa dát musia tieto tri krajiny vylúčiť zo zoznamu bezpečných destinácií s cieľom "udržať nízku mieru infekcie".
Viac k témam: COVID-19, karanténa, Koronavírus, Koronavírus COVID-19 vo Veľkej Británii, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk - Veľká Británia aktualizovala zoznam bezpečných krajín, Česko medzi ne viac nepatrí © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch