Pondelok, 4. máj 2026
Mimoriadne správy
- Spojené emiráty odsúdili útok dronmi na svoj ropný tanker: Revolučné gardy sú piráti
- Španielska polícia zadržala rekordnú zásielku kokaínu, môže ísť až o 40 ton
- Irán údajne zasiahol raketami americkú vojenskú loď. Washington informácie oficiálne poprel
- USA by sa už mali spamätať. Prehnané požiadavky blokujú dohodu o ukončení vojny, vyhlásil Teherán
- Švédsky súd poslal muža na doživotie za vojnové zločiny spáchané v Sýrii
V lagúne jedného z ostrovov Maldív sa utopil český turista
Webnoviny 20. január 2019 674
PRAHA 20. januára (WebNoviny.sk) - V lagúne jedného z ostrovov Maldív našli v sobotu telo 84-ročného Čecha. Informuje o tom český portál Novinky.cz s odvolaním sa na server Maledives Independent.
Muž býval podľa týchto údajov v hoteli Paradise Island Resort & Spa. Telo mŕtveho previezli do nemocnice v hlavnom meste Malé.
Čech je už štvrtým turistom, ktorý tento rok našiel smrť v prírodnom raji, ako sa súostrovie Maledivy prezýva. Šesťdesiatšesťročný muž z Južnej Kórey, ktorý sa zdržiaval v rovnakej oblasti, sa tam utopil minulú stredu pri šnorchlovaní.
Predtým sa utopili pri kúpaní v atole Káfu aj novomanželia z Filipín, 29-ročná žena a 30-ročný muž, ktorí boli na Maldivách na svadobnej ceste.
Viac k témam: utopenie
Zdroj: Webnoviny.sk - V lagúne jedného z ostrovov Maldív sa utopil český turista © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Dúbravka nezabránil ďalšej prehre Burnley, Leeds sa priblížil k záchrane v Premier League
Najväčšia horehronská hojdačka sa zrútila, keď na nej boli traja ľudia. Zasahoval aj záchranársky vrtuľník
Skvelá slovenská hokejová osemnástka! Na domácich MS sa predstaví vo finále proti Švédom – VIDEO