Štvrtok, 8. máj 2025

Mimoriadne správy
V Iráne popravili obesením deviatich mužov, ktorých odsúdili za znásilnenie ženy

TEHERÁN 23. septembra (WebNoviny.sk) - V Iráne popravili obesením deviatich mužov, ktorých odsúdili za znásilnenie ženy. Stalo sa tak v sobotu.
Denník Armán v nedeľu bez bližšej špecifikácie informoval, že muži sa vlámali do domu ženy, ktorá žije na juhu provincie Fars, a znásilnili ju.
Odporúčame:
V obci Paňa dobodali 66-ročnú ženu, zadržali podozrivého
Žena svoju sťažnosť voči mužom stiahla, úrady ich aj napriek tomu potrestali, uviedol Armán s odvolaním sa na provinčného sudcu. Najvyšší súd potvrdil trest pre mužov začiatkom septembra.
Viac k témam: poprava
Zdroj: Webnoviny.sk - V Iráne popravili obesením deviatich mužov, ktorých odsúdili za znásilnenie ženy © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.