Pondelok, 30. november 2020
Polojasno  -2,4 °C
Mimoriadne správy

V centre Birminghamu došlo k vážnemu incidentu, v uliciach mesta pobodali viacero ľudí

 Webnoviny   6. september 2020  74
V centre Birminghamu došlo k vážnemu incidentu, v uliciach mesta pobodali viacero ľudí

6.9.2020 (Webnoviny.sk) - Viacero ľudí utrpelo v centre anglického Birminghamu zranenia pri sérii pobodaní. Polícia grófstva West Midlands informovala, že v nedeľu po polnoci dostala hlásenie o prvom pobodaní, po ktorom nasledovali správy o ďalších incidentoch v oblasti. V tejto súvislosti vyhlásila "vážny incident".Polícia vo vyhlásení uviedla, že v súčasnosti nemôže informovať o tom, koľko je zranených a ako vážne. Záchranné služby podľa nej pracujú na mieste, aby sa uistili, že zranení dostanú zdravotnú starostlivosť.

Policajti naďalej pracujú na tom, aby určili "čo sa stalo a môže chvíľu trvať, kým budeme v pozícii, aby sme niečo potvrdili," uvádza sa tiež v stanovisku, podľa ktorého je ešte skoro na špekulácie o príčine incidentu.

Polícia žiada ľudí, aby zostali pokojní, ale ostražití a aby sa zdržiavali mimo danej oblasti.

Viac k témam: pobodanie ľudí, útok nožom, záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk - V centre Birminghamu došlo k vážnemu incidentu, v uliciach mesta pobodali viacero ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.