Streda, 8. júl 2020
Jasno  10,3 °C
Mimoriadne správy

Trestaný pedofil uniesol v Srbsku malé dievča, pátra po ňom viac než dvesto policajtov

 Webnoviny  26. december 2019  53
Trestaný pedofil uniesol v Srbsku malé dievča, pátra po ňom viac než dvesto policajtov

26.12.2019 (Webnoviny.sk) - Celé Srbsko vo štvrtok so zatajeným dychom sleduje policajné pátranie po v minulosti už trestanom nebezpečnom pedofilovi, ktorý už pred týždňom uniesol malé dievča a je s ním na úteku. Po pedofilovi pátra vyše 200 príslušníkov polície s pátracími psami, v strehu je aj prezident Aleksandar Vučič, ktorý sa vo štvrtok pre srbské médiá vyjadril, že celú noc zo stredy na štvrtok strávil komunikáciou s predstaviteľmi ministerstva vnútra v spoločnej snahe urýchliť pátranie po tomto zločincovi.

Štyridsaťšesťročný páchateľ z obce Malča, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Niš na východe Srbska, len minulý rok vyšiel z väzenia, kde si odkrútil dvanásťročný trest za pokus o znásilnenie malého dievčaťa. Medzičasom strávil vo väzení ešte ďalších päť mesiacov za obťažovanie žien na sociálnych sieťach.

Viac k témam: pátranie, pedofil, únos
Zdroj: Webnoviny.sk - Trestaný pedofil uniesol v Srbsku malé dievča, pátra po ňom viac než dvesto policajtov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.