Streda, 7. máj 2025
Slabý dážď  6,5 °C
Mimoriadne správy

Tornádo zasiahlo čínske mesto Kuang-čou, o život prišlo päť ľudí (video+foto)

 Webnoviny  28. apríl 2024  227  0
Tornádo zasiahlo čínske mesto Kuang-čou, o život prišlo päť ľudí (video+foto)

28.4.2024 (SITA.sk) - Päť ľudí zabilo tornádo, ktoré zasiahlo čínske mesto Kuang-čou na juhu krajiny, informovali čínske štátne média.

Čínsky meteorologický úrad uviedol, že tornádo na mesto udrelo v sobotu o zhruba tretej popoludní. Podľa úradov zranenia utrpelo ďalších 33 ľudí a poškodených bolo 141 priemyselných závodov, napísala čínska oficiálna tlačová agentúra Sin-chua.

V septembri minulého roka dve tornáda zabili desať ľudí vo východočínskej provincii Ťiang-su.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Tornádo
Zdroj: SITA.sk - Tornádo zasiahlo čínske mesto Kuang-čou, o život prišlo päť ľudí (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.