Piatok, 12. júl 2024
Slabý dážď  18,3 °C
Mimoriadne správy

Terčom podpaľačov v Rusku sú kancelárie slúžiace na odvody do armády, najviac prípadov bolo v Moskve, Petrohrade a Kazani

 Webnoviny   2. august 2023  158  
Terčom podpaľačov v Rusku sú kancelárie slúžiace na odvody do armády, najviac prípadov bolo v Moskve, Petrohrade a Kazani

2.8.2023 (SITA.sk) - Terčom podpaľačstva za posledných päť dní sa v Rusku a na okupovanom Kryme stalo najmenej 28 kancelárií slúžiacich na odvody do armády a budov ruského ministerstva obrany.

Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý cituje ruské nezávislé médium Meduza.

Od 29. júla do 2. augusta takéto prípady podpaľačstva evidovali v mestách po celom Rusku od Petrohradu po Chabarovsk na ruskom Ďalekom východe. Najviac prípadov bolo v Moskve, Petrohrade a Kazani.

Viac k témam: kancelárie, Podpaľač, Podpálenie, ruské ministerstvo obrany
Zdroj: SITA.sk - Terčom podpaľačov v Rusku sú kancelárie slúžiace na odvody do armády, najviac prípadov bolo v Moskve, Petrohrade a Kazani © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.